back to school
back to school
home>back to school
3.98
Philippine Banana-500 G
3.98/ 500 G
7.95/ 1.0 KG
11.93/ 1.5 KG
15.90/ 2.0 KG
3.48
KSA Fresh cucumbers-500 G
3.48/ 500 G
6.95/ 1.0 KG
10.43/ 1.5 KG
13.90/ 2.0 KG
5.48
Australia Carrots-500 G
5.48/ 500 G
10.95/ 1.0 KG
16.43/ 1.5 KG
21.90/ 2.0 KG
22.50
Al Watania Eggs Large-30 Counts
25% OFF
10.50 13.95
Almarai Premium Labneh Full Fat-400G
10.50/ 400G
14.95/ 3X180G
25.25/ 700G
5.98
Italy Apple Pink Lady-500 G
5.98/ 500 G
11.95/ 1.0 KG
17.93/ 1.5 KG
23.90/ 2.0 KG
2.00
Almarai Yogurt Full Fat-170G
2.00/ 170G
12.00/ 6 X 170G
12.50
Almarai Fresh Milk Full Fat-2L
6.98
Italy Green Apple-500 G
6.98/ 500 G
13.95/ 1.0 KG
20.93/ 1.5 KG
27.90/ 2.0 KG
8.95
KSA Pure Harvest Candy Tomato Bowl-350 G
10.95
KSA Grapes White Clear-400 G
22% OFF
27.99 35.95
Nadec UHT Milk Long Life Full Fat-18 X 200 Ml
2.00/ 200 ML
27.99/ 18 X 200 Ml
5.95/ 1L
23.95/ 4 X 1L
71.95/ 12 X 1L
6.48
Chile Kiwi-500 G
6.48/ 500 G
12.95/ 1.0 KG
19.43/ 1.5 KG
25.90/ 2.0 KG
51% OFF
13.99 28.50
Philadelphia Regular Cream Cheese Spread-280G
18.50/ 180G
13.99/ 280G
Sold Out
12.95
The Three Cows Shredded Mozzarella Cheese-180G
24.95/ 400G
43.95/ 900G
12.95/ 180G
10% OFF
8.99 10.00
Al Safi Greek Yogurt Mix Berries-2+1 X 150G
5.25
Herfy Sliced White Jumbo Bread-Each
15.95
Goody Creamy Peanut Butter-340 G
15.95/ 340 G
22.95/ 510 G
7.50
Almarai Feta Cheese Low Fat & Less Salt-200G
7.50/ 200G
11.95/ 400G
1.50
Nadec UHT Milk Full Fat-125ML
1.50/ 125ML
23.95/ 18X125ML