menu
Collect from:
Select Your Store
Themari
العربية
cartCreated with Sketch.
my accountCreated with Sketch.
Collect from:
Select Your Store

weekly offers

Brand

Tamimi Markets
Tamimi Markets Basics
Tamimi Markets At Home
Tamimi Markets Home
Tamimi Markets Since 1979
Afia
Al Jameel
Al Joud
Al Kabeer
Al Mehbaj
Al Safi Danone
Aljawad Premium
Almarai
American Garden
Americana
Ariel
Babyjoy
Ben & Jerry
Betty Crocker
Brazil
California Garden
Ceres
Clorox
Colgate
Comfort
Croxton Manor
Dari
Deemah
Doux
Dove
Dove Men+Care
Dunkin Donuts
Egypt
Esnad
FA
Fadeco
Felix
Fine
Freshly
Garnier
Gento
Goody
Green Giant
Haagen-Dazs
Halwani Brothers
Hanaa
Haribo
Head & Shoulders
Herbal Essences
Hershey's
Huggies
Igloo
Indomie
Jif
Johnson's
Kellogg's
Kotex
KSA
Lay's
Lifebuoy
Lipton
Loacker
Loreal
Lux
Maggi
Majdi
Mentos
Mercelys
Nada
Nadec
Nescafe
Nestle
Neutrogena
Nivea
OMO
Original
Palette
Pantene
Parachute
Paradise
Perfetto
Persil
Puck
Purina
Radwa
Rexona
Sadia
Safeway
Sainsbury's
Sheba
Signature Select
Sunbulah
Sunsilk
Suntop
Tide
Tresemme
Turkey Hill
Vaseline
Vatika
Wrigley's
View more brand
View less brand

Category

BABY
FOOD & BEVERAGES
FRESH
HEALTH & BEAUTY
HEALTHY LIVING
HOUSEHOLD
PETS

Clear Filter

Brand

Tamimi Markets
Tamimi Markets Basics
Tamimi Markets At Home
Tamimi Markets Home
Tamimi Markets Since 1979
Afia
Al Jameel
Al Joud
Al Kabeer
Al Mehbaj
Al Safi Danone
Aljawad Premium
Almarai
American Garden
Americana
Ariel
Babyjoy
Ben & Jerry
Betty Crocker
Brazil
California Garden
Ceres
Clorox
Colgate
Comfort
Croxton Manor
Dari
Deemah
Doux
Dove
Dove Men+Care
Dunkin Donuts
Egypt
Esnad
FA
Fadeco
Felix
Fine
Freshly
Garnier
Gento
Goody
Green Giant
Haagen-Dazs
Halwani Brothers
Hanaa
Haribo
Head & Shoulders
Herbal Essences
Hershey's
Huggies
Igloo
Indomie
Jif
Johnson's
Kellogg's
Kotex
KSA
Lay's
Lifebuoy
Lipton
Loacker
Loreal
Lux
Maggi
Majdi
Mentos
Mercelys
Nada
Nadec
Nescafe
Nestle
Neutrogena
Nivea
OMO
Original
Palette
Pantene
Parachute
Paradise
Perfetto
Persil
Puck
Purina
Radwa
Rexona
Sadia
Safeway
Sainsbury's
Sheba
Signature Select
Sunbulah
Sunsilk
Suntop
Tide
Tresemme
Turkey Hill
Vaseline
Vatika
Wrigley's
View more brand
View less brand

Category

BABY
FOOD & BEVERAGES
FRESH
HEALTH & BEAUTY
HEALTHY LIVING
HOUSEHOLD
PETS

Clear Filter

Weekly Offers

home>weekly offers
35% OFF
no image
 14.99 22.95
Al Gharbia Large White Eggs Plastic Packaging-30 count
37% OFF
no image
 15.99 25.25
Almarai Premium Labneh Full Fat-700G
 13.95/ 400G
 14.95/ 3X180G
 15.99/ 700G
17% OFF
no image
 13.99 16.95
Almarai Cooking Cream Full Fat-500ML
 8.95/ 250ML
 13.99/ 500ML
 27.95/ 1L
25% OFF
no image
Sold Out
 16.50 21.95
Almarai Unsalted Natural Butter-3 X 100G
 4.95/ 50G
 8.95/ 100G
 15.95/ 200G
 26.50/ 400G
 59.95/ 1Kg
 16.50/ 3 X 100G
 59.95/ 100X10G
27% OFF
no image
 15.99 21.95
Nova Water Mineral Bottled Water-40 X 330 ML
 0.75/ 330 ML
 7.50/ 12 X 330 ML
 14.50/ 24 X 330 ML
 15.99/ 40 X 330 ML
10% OFF
no image
 34.00 37.98
KSA Fresh Veal Ground-500 G
 34.00/ 500 G
 67.99/ 1.0 KG
 101.99/ 1.5 KG
 135.98/ 2.0 KG
45% OFF
no image
 10.99 19.95
Tamimi Markets Since 1979 Mineral Bottled Water-40 X 330 ML
12% OFF
no image
 20.75 23.50
Al Youm Chicken Breast Fillet-450 G
50% OFF
no image
 21.50 42.95
Puck Spreadable Cream Cheese-2X500G
 6.95/ 140G
 11.95/ 240G
 23.95/ 500G
 37.95/ 910G
 40.95/ 1100G
 21.50/ 2X500G
 62.95/ 2X900G
47% OFF
no image
 1.99 3.75
KSA Eggplant Big-500 G
 1.99/ 500 G
 3.99/ 1.0 KG
 5.98/ 1.5 KG
 7.98/ 2.0 KG
41% OFF
no image
 4.99 8.50
Aquafina Mineral Bottled Water-6 X 1.5 L
 1.95/ 1.5 L
 4.99/ 6 X 1.5 L
32% OFF
no image
 6.50 9.50
Lurpak Unsalted Butter-100G
 6.50/ 100G
 17.50/ 200G
 26.50/ 6X50G
 29.95/ 400G
20% OFF
no image
 3.99 4.97
Egypt Keitt Mango-500 G
 3.99/ 500 G
 7.99/ 1.0 KG
 11.99/ 1.5 KG
 15.98/ 2.0 KG
52% OFF
no image
 14.50 29.95
Heinz Tomato Ketchup-910 G
19% OFF
no image
 18.99 23.50
Tanmiah Chicken Breast Boneless-450 G
45% OFF
no image
 10.99 19.95
Tamimi Markets Since 1979 Mineral Bottled Water-48 X 200 ML
13% OFF
no image
 12.99 14.95
Saudia Tomato Paste-8 X 135 G
 1.95/ 135 G
 12.99/ 8 X 135 G
17% OFF
no image
 25.00 29.98
Brazil Beef Ground Extra Lean-500 G
 25.00/ 500 G
 49.99/ 1.0 KG
 74.99/ 1.5 KG
 99.98/ 2.0 KG
41% OFF
no image
 17.99 30.50
Comfort Fabric Softener Blue Spring Dew Scent-3L
 17.99/ 3L
 43.95/ 4L
33% OFF
no image
 34.99 51.95
President Shredded Mozzarella Cheese-900G
 11.99/ 200G
 24.50/ 450G
 34.99/ 900G
By browsing our site you agree to our use of cookies in place to improve your experience on our website. For more details, please check our Privacy Policy